SZUKAJ
CO/GDZIE/KIEDY W CZĘSTOCHOWIE Portal kulturalny

Muzyka

Koncert - ATERRA, Devaner, Wet Sticky Bandits

Muzyczna Meta (ul. Jasnogórska 13)
2024-04-19, godz. 20:00
Udostępnij

ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso (wokal, gitara), Tiger (gitara), Jaga (bas), Bart X (sampler, wokal), Twardy (perkusja).
Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, QUO VADIS, CORRUPTION, THE SIXPOUNDER, HARLOTT oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u - M.O.D.


Zespół Devaner powstał w 2016 roku a w jego skład wchodzą: Andrii Klymenko – gitara, Kacper Białecki – perkusja, Mikołaj Staszczuk – bass i Piotr Sopek – gitara. Zespół w swoim dorobku ma dwie płyty długogrające: Fear of Being Born (2017) i Never Forget Never Forgive (2021). Dodatkowo w 2021 roku zespół wydał singiel Death For Death. Również w 2021 roku Devaner zajął II miejsce na przeglądzie Rockowania w Białymstoku. Muzyka jaką wykonują to thrash metal oparty na dokonaniach zespołów thrash metalowych z lat 90tych. Taką główną inspiracją cały czas pozostaje Sepultura z czasów albumu Beneth The Remains i Arise.


Wet Sticky Bandits powstało w Londynie w roku 2006. W obecnym składzie: Przemek- git/voc, Sebastian- bas, Dominik - perkusja, zespół gra od roku 2022. Muzyka WSB utrzymana jest w klimatach około grunge’owych, podana w cięższej i zawsze głośnej odsłonie.


Czasówka :


• 20:30 - Wet Sticky Bandits ( grunge )
• 21:30 - Devaner ( thrash metal )
• 22:30 - ATERRA ( groove metal )


Wejście - 20:00
Start - 20:30
Bilety: 40 zł ( na wejściu w dniu wydarzenia, płatne gotówką )


źródło: https://tiny.pl/dr3z2