SZUKAJ
CO/GDZIE/KIEDY W CZĘSTOCHOWIE Portal kulturalny

Teatr

Spektakl "Klimakterium i już"

ACK Politechniki Częstochowskiej (al. Armii Krajowej 23/25)
2024-02-24, godz. 15:30 2024-02-24, godz. 19:00
Udostępnij

KLIMAKTERIUM - to spektakl grany od wielu już lat w Częstochowie.


KLIMAKTERIUM to znane piosenki z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.


KLIMAKTERIUM to ponad dwie godziny świetnej zabawy, podczas której cała widownia -panie, panowie i młodzież, świetnie się bawi!


Spektakl w reżyserii Cezarego Domagały, zrealizowany na podstawie tekstu autorstwa Elżbiety Jodłowskiej, faktycznie jest fenomenem. Premiera w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się w marcu 2007 r. Od tej pory tytuł ten zagrano ponad 2,5 tys. razy!


Bohaterkami „Klimakterium… i już” są cztery kobiety w wieku „menopauzalnym”: Krycha, Zosia, Pamela i Malina. Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. – Jedne bohaterki chcą się poddać zastępczej terapii hormonalnej , inne boją się jej i wybierają ziołolecznictwo, jeszcze inne idą w kierunku jogi lub ćwiczeń gimnastycznych. Sztuka ma pokazywać owe różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny – tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych). Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu – opisują twórcy teatralnego hitu.


Organizator: Agencja Artystyczna Certus.

Bilety w cenie od 80 do 120 zł do nabycia w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4, pod numerami telefonów: 732932729 i 34 360 60 67 na portalu KupBilecik.pl oraz Biletyna.pl.